telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Дотримання правил пожежної безпеки: Депутати б’ють тривогу, аби не допустити закриття комунальних закладів соціальної сфери

На цьому головному месседжі була побудована нарада щодо вжиття заходів з усунення порушень вимог законодавства з питань пожежної безпеки, виявлених під час перевірки комунальних закладів і установ Сумської обласної ради. Її провів очільник депутатського корпусу Віктор Федорченко. Активну участь в обговоренні взяли обласні депутати, заступниця голови ОДА Вікторія Медвідь, очільники обласних комунальних установ та представник ГУ ДСНС України в Сумській області.

Віктор Федорченко повідомив, що на початку року пройшла перевірка працівниками ДСНС інтернатних закладів області, де перебувають інваліди, люди похилого віку. Під час контролю були виявлені порушення у сфері пожежної безпеки у комунальних закладах обласної ради. «Це дуже серйозна проблема, яка потребує нашого втручання. Ми повинні забезпечити виконання протипожежних заходів, аби не допустити загибелі мешканців інтернатів, як було минулоріч у Харкові, коли загинуло 15 людей похилого віку», - наголосив голова ради.

Він зазначив, що це питання не вирішувалося протягом багатьох років і ситуацію довели до крайньої точки, коли установи можуть бути закриті через недотримання правил пожежної безпеки. Наразі депутати потужно включилися в процес щодо вирішення цієї проблеми.

Керівники комунальних установ звітували про проведену роботу і усунені порушення, які у своїх приписах надали працівники ДСНС. Вони говорили про проблеми, які не можуть вирішити самотужки. Наголошували на тому, що значну частину порушень, що були у приписах, вони виконали. Залишилися найзатратніші – пожежна сигналізація,  пожежні водойми, пропитка дерев’яних конструкцій.

Депутат облради Віталій Зеленський запропонував створити робочу групу, аби прорахувати необхідну суму фінансів, винайти їх і зробити все, щоб люди перебували у безпечних для них умовах.

Перший заступник голови облради Олександр Стрельченко звернувся до представників Департаменту соціального захисту ОДА знайти можливість перерозподілення коштів і надати фінанси на заходи протипожежної безпеки для комунальних установ соціального спрямування.

Депутат Микита Баня зазначив, що проблема виникла й по причині того, що Департамент соцзахисту ОДА вчасно не надавав інформацію стосовно проблем, які виникають в закладах соціального спрямування. Тож закликав забезпечити дієвий контроль за станом справ та належний рівень консолідації всіх органів влади..

Для керівників закладів були установлені терміни та доведений алгоритм дій щодо усунення порушень у напрямку дотримання заходів протипожежної безпеки у закладах соціального  спрямування.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 16 серпня 2021, 10:38

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top