telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Автопарк екстреної медичної допомоги Сумщини поповнився 15 новими сучасними автомобілями

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко, голова ОДА Дмитро Живицький та народний депутат України Михайло Ананченко вручили ключі від 15 нових автомобілів екстреної медичної допомоги. Їх отримали представники структурних підрозділів Центру – станцій, підстанцій екстреної (швидкої) медичної допомоги  і пунктів постійного базування бригад.

«Сьогодні у нас прекрасна подія – придбання сучасних автомобілів для Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Це великий вклад у розвиток медицини нашої області. Адже ми знаємо, що вчасно надана медична допомога – це збережене життя», - сказав Віктор Федорченко.

Він особисто подякував всім медикам, які сумлінно виконують свою роботу та рятують людські життя. І побажав, аби ці автівки якнайменше виїжджали на виклики, бо це означатиме, що люди здорові.

Така приємна подія з приводу вручення ключів від нових автомобілів відбувається у цьому році вдруге. У лютому представники станцій і підстанцій підприємства отримали 24 нових спецавтомобілів. Тоді підприємство придбало їх власним коштом на суму 47 млн 40 тис. гривень. Зараз 5 автомобілів придбано Центром  на суму 11 мільйонів гривень за кошти, отримані від господарської діяльності комунального некомерційного підприємства. 10 автомашин, загальною вартістю понад 18 мільйонів гривень, Центр отримав від Міністерства охорони здоров’я України.

За словами директора Центру Анатолія Александренка, до кінця року планується закупити ще шість авто. «Ми докладемо максимум зусиль, аби такі події стали для нас традицією. Нові автомобілі поїдуть у населені пункти сільської місцевості, де найбільша кількість викликів», - сказав керівник закладу.

Усі автомобілі обладнані сучасною медичною апаратурою, системою подачі кисню, апаратами штучної вентиляції легень, дефібриляторами, електрокардіографами, автономним обігрівом – усе відповідно до європейських стандартів.

Під час вручення ключів народний депутат Михайло Ананченко сказав, що за дорученням Президента Володимира Зеленського на всіх рівнях триває перезавантаження медичної системи. «Медичні послуги стають ближчими до людей, підвищується їхня якість. Разом із оновленням амбулаторій та відкриттям нових, ремонтом та будівництвом лікарень, закупівлею спецавтомобілів, на краще змінюється і надання медичних послуг. Зміни стають незворотними – Україна наближається до сучасних медичних стандартів», - сказав нардеп, та пообіцяв і в подальшому сприяти розвитку медичної галузі Сумщини.

Введення в дію нових автомобілів принесе значні заощадження Центру в частині зменшення витрат на пальне, запчастини, проведення ремонтних робіт тощо. Проте найбільшою вигодою від придбання нового автотранспорту, звичайно, є сучасне обладнання в автомобілях для надання людям якісної екстреної медичної допомоги та комфортні умови для їх транспортування.

Окрім автомобілів, підрозділи Центру цього дня отримали також 24 необхідні у своїй роботі нові смартфони, марки «Xiaomi» і «SANSUNG», загальною вартістю 120 тисяч 840 гривень, та 17 холодильників «Атлант», на суму понад 116 тисяч гривень. Вони придбані також за кошти, отримані за рахунок господарської діяльності Центру.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 16 серпня 2021, 10:34

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top