telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Керівники області зустрілися з родинами загиблих учасників АТО/ООС

У Сумах вперше за сім років, відтоді як у 2014 році розпочалися бойові дії на сході країни, відбулася виїзна зустріч керівництва області з родинами загиблих учасників АТО/ООС. Вона пройшла у парку відпочинку ім. І.М. Кожедуба, де зібралося біля сотні людей з усіх куточків Сумщини.

Із самого ранку був проведений молебень у Храмі Святого Апостола Андрія Первозванного ПЦУ Сумської єпархії. Далі заступник голови облради Валерій Ісмаілов, голова ОДА Дмитро Живицький, начальник відділу у Сумській області Міністерства у справах ветеранів Микола Бордюгов разом із родинами Героїв поклали квіти до «Дзвону скорботи» - на честь загиблих бійців 27 Сумської реактивної артилерійської бригади, і до могил полеглих, що поховані на Алеї Слави центрального кладовища.

 «Мої співчуття і вдячність усім вам за те, що виховали справжніх патріотів, синів України, - сказав під час зустрічі Валерій Ісмаілов. – Ваші рідні віддали життя заради усіх нас і заради суверенітету України. Заради того, аби ми жили в мирі. Тому ми будемо робити все від нас залежне, аби допомагати вам і вирішувати проблеми, з якими вам не під силу справитися».

Валерій Шапазович сказав, що обласна рада стала одним із ініціаторів цього заходу. Тож він записав усі побажання присутніх, вислухав їхні питання і запевнив, що докладе усіх зусиль, аби допомогти родинам загиблих.

А вони говорили про соціальні виплати, неточності в документах, земельні питання, забезпечення родин загиблих житлом, твердим паливом, безоплатне перевезення у громадському транспорті, юридичну допомогу тощо.

«Над вирішенням усіх цих проблем треба спільно працювати всім гілкам влади, - наголосив Валерій Ісмаілов. – Якщо треба, будемо приймати обласні програми, робити звернення до вищого керівництва країни. Головна наша задача, аби родини загиблих не залишалися сам-на-сам зі своїми проблемами».

Родина Ніколая Ніколаєнка попросила сприяння заступника голови обласної ради у наданні транспорту для поїздки сімей полеглих до каплиці-пантеону у с. Лішня Кременецькогго району, що на Тернопільщині.  У ній зібрано пам’ятні плити з іменами загиблих героїв з усіх областей і вона не має аналогів в Україні. Він взяв це питання на контроль.

«Нам важливо знати проблеми родин героїв, які захищали нашу незалежність, і робити все можливе задля їх вирішення. А такий формат дає можливість систематизувати проблеми цієї категорії населення», – певен  Микола Бордюгов.

Наприкінці зустрічі рідні загиблих дякували за увагу до них і висловлювали сподівання, що їх проблеми не лише будуть почуті, а й вирішені. У день 30-річчя Незалежності України вони планують пройти вулицями Сум із портретами своїх рідних.

Довідково. За інформацією Департаменту соціального захисту в області зареєстровано 155 загиблих воїнів АТО/ООС, 315 осіб мають статус членів сімей загиблих.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 16 серпня 2021, 11:18

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top