telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Віктор Федорченко привітав з перемогою на Чемпіонатах Європи і світу майстра спорту України з греко-римської боротьби Імеда Худжадзе

Напередодні свого 17-річчя вихованець Конотопської ДЮСШ Михайла Маміашвілі, майстер спорту України з греко-римської боротьби Імед Худжадзе виграв свої найголовніші для його віку змагання – Чемпіонат Європи серед кадетів та Чемпіонат світу серед кадетів, які пройшли в червні-липні.

Вже титулованого спортсмена та його наставників привітав голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко. Він вручив подяки Сумської обласної ради за високі спортивні досягнення самому чемпіону та тренерам – старшому тренеру-викладачу з греко-римської боротьби Конотопської ДЮСШ Михайла Маміашвілі, заслуженому тренеру України Віктору Гайдуку та голові федерації греко-римської боротьби міста Конотоп, голові піклувальної ради Конотопської ДЮСШ Михайла Маміашвілі, депутату Сумської обласної ради Олександру Кирію.

«Мені, як голові Сумської обласної ради, дуже приємно, що на Сумщині є такі спортсмени, які прославляють область і Україну на змаганнях світового рівня. У першу чергу хочу подякувати самому Імеду Худжадзе за його досягнення. Але вони не можливі без справжнього вчителя. Тому хочу подякувати тренеру – Віктору Гайдуку і голові федерації греко-римської боротьби міста Конотоп Олександру Кирію за підготовку таких чемпіонів. Бо я знаю, як часто тренери замінюють навіть батьків, бо спортсмени більше часу проводять на тренуваннях, ніж удома», - сказав Віктор Федорченко.

Олександр Кирій подякував голові обласної ради за те, що спортсменам Сумщини приділяється увага з боку депутатського корпусу. «До цієї перемоги – чемпіона світу з греко-римської боротьби серед кадетів Імед ішов 11 років. Він щодня за 50 км їздив на тренування з Бахмача до Конотопа. Титанічний труд, любов до спорту принесли йому цю нагороду. Фінальна схватка триває 6 хвилин, але для того, щоб її виграти, потрібні довгі роки тренувань і неймовірних зусиль», - сказав голова федерації.

Сам Імед розповів, що на Чемпіонаті світу психологічно складніше налаштуватися на схватку, ніж на змаганнях нижчого рівня. У фіналі він боровся з грузином. Так вийшло, що один і той же суперник у нього був і на чемпіонаті Європи, і на чемпіонаті світу. На світових змаганнях він одразу програвав, але потім сконцентрувався і на останніх секундах зміг перемогти.

Перший заступник голови обласної ради Олександр Стрельченко наголосив, що у ДЮСШ Михайла Маміашвілі уставлені традиції. Тут виховали не одного чемпіона Європи та світу, тому висловив величезну подяку тренерам і керівництву закладу. Він сказав, що Імеда Худжадзе будуть подавати на стипендію голови Сумської ОДА, бо він заслужив цю нагороду. «Гордість переповнює, що Сумщина виховує чемпіонів світу», - наголосив він.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 16 серпня 2021, 10:51

Документи облради

Go to top