telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Віктор Федорченко привітав з перемогою на Чемпіонатах Європи і світу майстра спорту України з греко-римської боротьби Імеда Худжадзе

Напередодні свого 17-річчя вихованець Конотопської ДЮСШ Михайла Маміашвілі, майстер спорту України з греко-римської боротьби Імед Худжадзе виграв свої найголовніші для його віку змагання – Чемпіонат Європи серед кадетів та Чемпіонат світу серед кадетів, які пройшли в червні-липні.

Вже титулованого спортсмена та його наставників привітав голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко. Він вручив подяки Сумської обласної ради за високі спортивні досягнення самому чемпіону та тренерам – старшому тренеру-викладачу з греко-римської боротьби Конотопської ДЮСШ Михайла Маміашвілі, заслуженому тренеру України Віктору Гайдуку та голові федерації греко-римської боротьби міста Конотоп, голові піклувальної ради Конотопської ДЮСШ Михайла Маміашвілі, депутату Сумської обласної ради Олександру Кирію.

«Мені, як голові Сумської обласної ради, дуже приємно, що на Сумщині є такі спортсмени, які прославляють область і Україну на змаганнях світового рівня. У першу чергу хочу подякувати самому Імеду Худжадзе за його досягнення. Але вони не можливі без справжнього вчителя. Тому хочу подякувати тренеру – Віктору Гайдуку і голові федерації греко-римської боротьби міста Конотоп Олександру Кирію за підготовку таких чемпіонів. Бо я знаю, як часто тренери замінюють навіть батьків, бо спортсмени більше часу проводять на тренуваннях, ніж удома», - сказав Віктор Федорченко.

Олександр Кирій подякував голові обласної ради за те, що спортсменам Сумщини приділяється увага з боку депутатського корпусу. «До цієї перемоги – чемпіона світу з греко-римської боротьби серед кадетів Імед ішов 11 років. Він щодня за 50 км їздив на тренування з Бахмача до Конотопа. Титанічний труд, любов до спорту принесли йому цю нагороду. Фінальна схватка триває 6 хвилин, але для того, щоб її виграти, потрібні довгі роки тренувань і неймовірних зусиль», - сказав голова федерації.

Сам Імед розповів, що на Чемпіонаті світу психологічно складніше налаштуватися на схватку, ніж на змаганнях нижчого рівня. У фіналі він боровся з грузином. Так вийшло, що один і той же суперник у нього був і на чемпіонаті Європи, і на чемпіонаті світу. На світових змаганнях він одразу програвав, але потім сконцентрувався і на останніх секундах зміг перемогти.

Перший заступник голови обласної ради Олександр Стрельченко наголосив, що у ДЮСШ Михайла Маміашвілі уставлені традиції. Тут виховали не одного чемпіона Європи та світу, тому висловив величезну подяку тренерам і керівництву закладу. Він сказав, що Імеда Худжадзе будуть подавати на стипендію голови Сумської ОДА, бо він заслужив цю нагороду. «Гордість переповнює, що Сумщина виховує чемпіонів світу», - наголосив він.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 16 серпня 2021, 10:51

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top