telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Депутат пропонує розробити обласну програму з реалізації заходів пожежної безпеки в закладах дошкільної та загальної середньої освіти

«На даний час існує нагальна потреба у проведенні заходів пожежної безпеки у закладах дошкільної та загальної середньої освіти», - упевнений депутат Сумської обласної ради Араз Гулієв.

Він зазначає, що ці заходи включають встановлення систем автоматичної пожежної сигналізації, систем оповіщення про пожежу, систем пожежогасіння, улаштування систем блискавко-захисту та обробку дерев’яних конструкцій вогнезахисними розчинами.

 Депутат попередньо обрахував вартість цих робіт по місту Охтирка, де функціонує 19 закладів освіти. Вона складає приблизно 22 млн грн.

«Я пропоную розробити відповідну обласну програму з реалізації заходів пожежної безпеки в закладах дошкільної та загальної середньої освіти, якою передбачити співфінансування за рахунок коштів місцевих та обласного бюджетів», - наголосив Араз Гулієв.

Із цього питання на останній сесії обласної ради, що відбулася 23 липня, він озвучив депутатський запит, який колеги по обласному парламенту підтримали більшістю голосів.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 16 серпня 2021, 09:34

Документи облради

Go to top