telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Микита Баня: Турбота про захисників України – серед пріоритетів роботи обласної ради

У рамках робочої поїздки до міста Шостка депутати Сумської обласної ради Микита Баня, Олексій Романько та Інна Козачок оглянули умови лікування й реабілітації ветеранів та учасників бойових дій. Наразі ці послуги надаються у відділенні №2 обласного госпіталю. Але однозначно підхід до їх надання треба змінювати, адже ці люди достойні кращого!

«Для депутатського корпусу і насамперед для голови обласної ради Віктора Федорченка забезпечення соціальних гарантій захисників України – серед пріоритетів роботи, - наголосив під час поїздки депутат облради Микита Баня. - Із цього питання були проведені декілька нарад. Підтримка ветеранів – це наша спільна справа, тому маємо зробити все можливе, що від нас залежить. Депутати обласної ради підтримують рішення про створення належних умов для лікування та реабілітації військовиків північного регіону області. Оновлене, комфортне приміщення з відповідно покращеною матеріально-медичною базою вже незабаром відкриє свої двері».

Потужності КЛПЗ СОР «Шосткинський обласний дитячий протитуберкульозний санаторій», на базі якого буде функціонувати відділення для реабілітації та лікування учасників АТО, на даний час використовується лише на 15%, а сам заклад не зміг перейти на нову систему функціонування в умовах реформування медичної галузі. Відкриття у його приміщеннях зазначеного відділення, а в подальшому ще кількох, у тому числі санаторного лікування дітей, які його потребують, стане шансом на збереження у м. Шостка соціально-важливих для мешканців північного регіону, напрямків надання медичної допомоги.

Під час робочої поїздки депутати провели зустріч з керівництвом санаторію, лікарями, оглянули приміщення, медичне оснащення. «Тут працюватиме кабінет функціональної діагностики, кабінет з масажу, фізіотерапії, лікувальної фізкультури, стоматкабінет. У закладі є мережа Інтернет, сучасні телевізори, капітально відремонтований та оснащений новітнім обладнанням та меблями харчоблок тощо. Замінені на нові енергозберігаючі 165 вікон, проведений ремонт покрівлі одного з корпусів, облаштовано систему відеоспостереження, встановлено пожежну сигналізацію, проведено ремонт практично всіх приміщень закладу, придбано медичне обладнання», - розповіла Інна Козачок.

Також заплановано зміцнити матеріально-технічну базу новими рентгенапаратом та апаратом УЗД.

«Ці всі заходи дадуть можливість зробити сучасний центр реабілітаційно-консультативної та психологічної допомоги для захисників України, які дозволять їм якнайшвидше повернутися до мирного життя», - певен Олексій Романько.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 16 серпня 2021, 10:26

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top