telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Виділити приміщення для структурних підрозділів СОТКЦ та СП просить обласний депутат Людмила Чегринець

З ініціативою виділення приміщення для розміщення структурних підрозділів Сумського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки загальною площею близько 1800 м кв. вийшла депутат Сумської обласної ради Людмила Чегринець.

У своєму депутатському запиті обраниця пише, що з 1 листопада 2020 року замість військових комісаріатів на території Сумської області, як і по всій Україні, почали функціонувати оновлені центри комплектування та соціальної підтримки, на які покладено ряд функцій щодо забезпечення та підтримки обороноздатності нашої області та країни в цілому.

«На сьогоднішній день структурні підрозділи Сумського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки розміщені в будівлі за адресою вул.Герасима Кондратьєва, 30. Вказане приміщення, що знаходиться у вкрай аварійному стані та не задовольняє потреби, не відповідає нормам забезпечення службового місця для виконання функціональних обов’язків, у зв’язку з недостатньою площею службових приміщень, а також потребує ремонту для збереження життя та здоров’я особового складу», - написала депутат і попросила колег підтримати її запит, який набрав більшість голосів.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 16 серпня 2021, 10:20

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top