telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Виділити приміщення для структурних підрозділів СОТКЦ та СП просить обласний депутат Людмила Чегринець

З ініціативою виділення приміщення для розміщення структурних підрозділів Сумського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки загальною площею близько 1800 м кв. вийшла депутат Сумської обласної ради Людмила Чегринець.

У своєму депутатському запиті обраниця пише, що з 1 листопада 2020 року замість військових комісаріатів на території Сумської області, як і по всій Україні, почали функціонувати оновлені центри комплектування та соціальної підтримки, на які покладено ряд функцій щодо забезпечення та підтримки обороноздатності нашої області та країни в цілому.

«На сьогоднішній день структурні підрозділи Сумського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки розміщені в будівлі за адресою вул.Герасима Кондратьєва, 30. Вказане приміщення, що знаходиться у вкрай аварійному стані та не задовольняє потреби, не відповідає нормам забезпечення службового місця для виконання функціональних обов’язків, у зв’язку з недостатньою площею службових приміщень, а також потребує ремонту для збереження життя та здоров’я особового складу», - написала депутат і попросила колег підтримати її запит, який набрав більшість голосів.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 16 серпня 2021, 09:20

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top