telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

У Сумах підняли прапори України та Національного олімпійського комітету

Сьогодні визначний день не лише для України, а й для усього світу – в Японії розпочинаються 32-гі Олімпійські ігри «Токіо-2020». На честь цієї події на Сумщині піднято прапори України та Національного олімпійського комітету.

Минулого року, коли мала відбутися Олімпіада, коронавірус вніс свої корективи навіть у спорт. На щастя, сьогодні є можливість провести головні спортивні змагання світу, в яких братимуть участь спортсмени у 33 видах спорту.

Україну на Олімпіаді представлятимуть 158 олімпійців у 25 видах спорту, серед яких і троє сумчан. Це два легкоатлети – Ігор Мусієнко (майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики (штовхання ядра), член національної збірної команди України з легкої атлетики, тренер Д.Корнієнко) та Олександр Погорілко (майстер спорту України з легкої атлетики (спринт), член національної збірної команди України з легкої атлетики, тренер О.Білодід). І стрілок з лука Олексій Гунбін (майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби з лука, член національної збірної команди України зі стрільби з лука, тренери Є. Гаркуша, В. Гаркуша).

Усі вони подолали жорсткий кваліфікаційний відбір, виборюючи право представляти країну в змаганнях найсильніших спортсменів планети.

«Я сам спортсмен і добре розумію, що значить досягати успіхів у спорті: для цього потрібні титанічна праця, залізні воля і самовладання. Знаю, як переживають наші спортсмени, їх тренери, рідні. Тому бажаю, аби мрії наших олімпійців здійснилися і вони зійшли на сходинки найголовнішого спортивного п’єдестал світу. Аби на їх честь лунав Гімн України, а ми всі обов’язково вболіватимемо за них!», - зазначив під час урочистої церемонії підняття прапорів перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко. 

Слова підтримки спортсменам висловили голова ОДА Дмитро Живицький, міський голова Сум Олександр Лисенко та голова обласного НОК Олена Петрова.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 16 серпня 2021, 10:13

Документи облради

Go to top