telegram Facebook Twitter Youtube

У Сумській обласній раді триває підготовка до сесії

Напередодні сьомої сесії обласної ради восьмого скликання депутати взяли участь у засіданнях постійних комісій та у засіданні президії обласної ради, яка пройшла під головуванням очільника депутатського корпусу Віктора Федорченка.

На розгляд депутатів виноситиметься близько 40 питань. Вони стосуються бюджету, прийняття, реалізації та змін до окремих обласних програм, майнових та кадрових рішень. Більшість із них уже пройшли обговорення в комісіях, деякі питання ще будуть погоджуватися.

Обласні обранці детально ознайомилися з проектами рішень, що виноситимуться на сесію, тож питань під час обговорення на президії майже не виникало.

Пленарне засідання сьомої сесії обласної ради восьмого скликання відбудеться 23 липня о 10.00 у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

Останнє оновлення на Середа, 21 липня 2021, 17:40

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.