telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Народний депутат Тетяна Рябуха та голова обласної ради Віктор Федорченко зустрілися з керівниками територіальних громад Сумщини

Тема зустрічі – святкування Дня Державного Прапора України та 30-річчя Незалежності України. Зокрема питання проведення 20 серпня у селі Підопригори Сумського району фестивалю «KvartalFEST».

Тетяна Рябуха розповіла, що фестиваль проходить сьомий рік поспіль і вже став улюбленим дійством не лише жителів області, а й гостей з інших регіонів України, й навіть зарубіжжя. Наразі він отримав статус Всеукраїнського і проходитиме під патронатом Міністерства культури. На нього будуть запрошені Президент України, народні депутати, міністри.

«Проведення фестивалю – відповідальна місія для області. Він присвячений 30-й річниці незалежності держави і ми маємо провести його на високому рівні», - зазначила депутат Верховної Ради.

Вона сказала, що на заході будуть курені від кожного району чи територіальної громади, в яких представлять роботи майстрів народної творчості, гастрономічні родзинки краю, розкажуть про унікальність свого регіону, запропонують туристичні маршрути тощо.

Також на фестивалі виступатимуть артисти Сумщини і популярні українські виконавці та колективи. Деякі з них уже підтвердили свою участь. Також планується виступ студії «Квартал-95». Будуть розваги для дорослих та дітей, гості зможуть взяти участь у різноманітних конкурсах і козацьких розвагах.

Під час зустрічі йшла мова про популяризацію фестивалю і якомога більшу інформацію про дійство. Присутні задавали питання, що їх цікавили, обговорювали деталі й можливості участі громад.

«Ми повинні включитися в роботу, показати, що ми вміємо працювати, вміємо влаштовувати свята і нам є що показати, бо Сумщина – край унікальний», - наголосив Віктор Федорченко.

Дістатися місця проведення фестивалю можна буде на спеціально-організованих автобусах, які будуть відходити з усіх районів Сумської області. А для тих, хто приїде на власному авто або велосипеді, передбачені безкоштовні місця для паркування.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 09 липня 2021, 14:58

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top