telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Віктор Федорченко: Ми шануємо наших захисників та розділяємо тугу родин, у яких війна на Сході забрала найрідніших

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко зустрівся з родинами загиблих учасників АТО/ООС.

- Ви втратили на цій війні найдорожчих людей, - звернувся Віктор Федорченко до присутніх. - Жителі області добре розуміють, кому вони завдячують за можливість жити в мирі, працювати, навчатися. Ми всі шануємо наших захисників та розділяємо тугу родин, у яких війна на Сході забрала найрідніших. Але життя продовжується, треба виховувати дітей, онуків. Тому сьогодні насамперед хотілося б почути, чим сьогодні живуть та що найбільше хвилює родини наших героїв та визначити, що конкретно обласна рада може зробити для того, аби сприяти вирішенню існуючих проблем. 

Під час розмови рідні загиблих говорили, що надзвичайно важливо не забувати про синів, які віддали власне життя за волю й незалежність України, та тих, хто сьогодні стоїть на варті нашого спокою. Бо, кажуть, населення звикає до війни, керівники забувають про ветеранів, не запрошують на заходи військових, родини загиблих учасників АТО. «Не будемо пам’ятати минулого, втратимо майбутнє», - зазначив Сергій Савченко, батько загиблого Максима Савченка.

Прозвучали нарікання на те, що деякі директори шкіл не встановлюють на закладах меморіальні дошки загиблим колишнім учням, що міською владою Сум не взято на баланс Алею Героїв, є складнощі з отриманням учасниками бойових дій земельних ділянок, квартир, пошуком роботи, забезпечення твердим паливом тощо.

Діалог був конструктивним, на його завершення очільник обласного представницького органу подякував усім за відверту та душевну розмову і запевнив присутніх, що обласна рада завжди була і буде надійним та вірним другом для військових Сумщини, їх родин і сімей полеглих героїв.

- Ви завжди можете розраховувати на нашу допомогу й підтримку. Бо всі ми у боргу перед вами, і ваші біди та горе – це спільний біль всієї області, - наголосив Віктор Федорченко.

На знак глибокої шани й поваги матерям, які виховали патріотів і справжніх чоловіків, що стали на захист миру та безпеки в Україні, голова облради вручив їм відзнаки й квіти.

Родини загиблих подякували Віктору Федорченку, що той знайшов час з ними зустрітися і обговорити нагальні питання.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top