telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Керівники області проінспектували будівництво дитсадка у 12-му мікрорайоні Сум

На інспектування об'єкту приїхали голова обласної ради Віктор Федорченко та голова ОДА Дмитро Живицький. 

«12-й мікрорайон – це житловий масив, який активно розвивається. В ньому мешкає багато молодих родин, тож тут давно існувала потреба в будівництві дитсадка. Сподіваюся, що вже найближчим часом малеча стане відвідувати заклад неподалік від будинків», - сказав голова облради Віктор Федорченко.

 

Дмитро Живицький наголосив підряднику на необхідності пришвидшити хід будівельних робіт.

«Діти 12-го мікрорайону вже зачекались на новий сучасний дитячий садок, – зазначив Дмитро Живицький. – Саме тому я дав завдання будівельній бригаді пришвидшити хід робіт, але, звісно, не за рахунок якості. Цей унікальний об’єкт має бути справді сучасним й ідеальним не лише за плануванням, але й за будівництвом».

Довідково. Загальний бюджет проєкту «Будівництво нового дитячого садка в Сумах», який реалізується в рамках програми «Велике будівництво», – 58,8 млн грн. Кошти, заплановані на спорудження садочка та благоустрій території навколо, виділені з державного та місцевого бюджетів. Зокрема, у 2021 році з державного бюджету виділено 21 млн грн.

Дитячий садок в Сумах є унікальним. Це розробка архітекторів та дизайнерів із м. Суми. Родзинка в тому, що в садочку максимально використовуватиметься природне освітлення. Також там будуть басейн, підйомник, тепла підлога.

Реалізація проекту забезпечить доступність дошкільної освіти у прилеглому районі, підвищення рівня охоплення дітей відповідного віку дошкільною освітою, розміщення восьми груп загальною кількістю 160 дітей.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Середа, 07 липня 2021, 16:27

Документи облради

Go to top