telegram Facebook Twitter instagram Youtube

«Красивими словами садочки не відремонтуєш», - обласний депутат просить виділити кошти на ремонт дитсадка та ДЮСШ

Одразу два запити депутата Араза Гулієва, які стосувалися дітей, підтримали депутати на останньому пленарному засіданні сесії обласної ради.

«Можна багато разів заявляти: «Діти – наше майбутнє!». Але, наприклад, садочки красивими словами не відремонтуєш. Допоможуть лише конкретні дії», - так говорить обласний обранець, який власним коштом допомагає дитсадкам, закладам освіти і культури.

Тож Араз Гулієв попросив колег проголосувати за виділення коштів на ремонт ігрової та санітарної кімнат у Сумському ДНЗ (центр розвитку дитини) № 36 «Червоненька квіточка».

Другий запит стосувався найбільшого в області спеціалізованого залу з дзюдо, де проводяться чемпіонати міста й області, навчально-тренувальні збори команд різних вікових груп. Він розташований у Сумах по вул. Римського-Корсакова, 5.

Тут щоденно тренуються як юні дзюдоїсти ДЮСШ «Динамо», так і ведучі спортсмени «Школи вищої спортивної майстерності», які успішно представляють нашу область на міжнародних та європейських спортивних аренах. Але в залі відсутня вентиляція, що заважає нормальним тренуванням.

Араз Гулієв просить виділити 500 тисяч грн для встановлення припливно-витяжної вентиляції з системою підготовки припливного повітря та підтримкою мікрокліматичних параметрів.

Також читайте:

 

Документи облради

Go to top