telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Учасники АТО/ООС просять депутатський корпус Сумської облради сприяти у вирішенні питання поліпшення житлових умов

Депутати Сумської обласної ради підтримали на останньому засіданні сесії депутатський запит заступника голови облради Валерія Ісмаілова щодо вирішення життєво-важливих питань учасників АТО/ООС. Мова йде про поліпшення житлових умов, державної допомоги родинам в разі загибелі військовослужбовця, отримання земельних ділянок під особисте селянське господарство.

До Валерія Ісмаілова звернулися представники ГО «Спілка учасників АТО 27 Сумської реактивної артилерійської бригади». Вони просять заступника голови ради ініціювати перед депутатським корпусом питання щодо перегляду «Постановления №383 «О правилах учета граждан, нуждающихся в улучшении жилищных условий и предоставления им жилых помещений в Сумской области» від 26.12.1984 року, яке затверджене виконавчим комітетом Сумської обласної ради народних депутатів.

«Вказана Постанова є морально застарілою та такою, що обмежує право громадян на включення до обліку як таких, що потребують поліпшення житлових умов. Норми, які є в документі, для постановки на облік – 6 кв. м, а для поліпшення умов – 8 кв. м, суперечать ст. 47 Житлового кодексу Української РСР, де вказано, що норма площі встановлюється в розмірі 13,65 кв. м на одну особу», - йдеться у зверненні учасників АТО/ООС.

Вони зазначають, що в разі прийняття позитивного рішення Сумською обласною радою, військовослужбовці, ветерани АТО/ООС та члени сімей загиблих воїнів матимуть можливість реалізувати своє право взяття на облік, як потребуючих поліпшення житлових умов, на участь у державних програмах, як то 50*50, 30*70, і отримати допомогу від держави у разі загибелі військовослужбовця.

Також у зверненні йдеться про отримання учасниками АТО/ООС земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства площею до 2 га, яких потребують 318 учасників спілки.

Валерій Ісмаілов попросив депутатів посприяти у вирішенні зазначених питань. Обласні обранці підтримали звернення більшістю голосів.

Також читайте:

 

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top