telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Сумах відбувся форум деревообробної промисловості

Голова бюджетної комісії Сумської обласної ради Олег Медуниця взяв участь у форумі деревообробної промисловості, що відбувся в Сумах. Під час заходу розглядалися перспективи та ризики роботи середніх та дрібних підприємств у цій галузі.

Серед ключових проблемних питань форуму – електронні аукціони та необхідність впорядкування ринку деревини. Наразі у Верховні Раді України розглядаються два проєкти Закону України «Про ринок деревини», а в експертному середовищі напрацьовуються рішення, які б задовольняли всіх учасників цієї сфери діяльності.

«Ситуація в деревообробній галузі та проблеми з реалізацією необробленої деревини у зв'язку з кризою, викликаною карантином, ускладнюється з кожним днем, - зазначив Олег Медуниця. - Хоча від того, як розвивається ринок у цій галузі, залежить відрахування в бюджети місцевих рівнів, працевлаштування людей, повернення українських спеціалістів із-за кордону, розвиток соціальних об’єктів тощо. Для формування й розвитку ринку деревини необхідно створити прийнятні та зрозумілі правила торгівлі і зробити цей ринок прозорим».

У ході форуму присутні також порушували важливі питання реформування лісової галузі.

У заході взяли участь депутати обласної ради Віктор Чигринець, Олександр Будник, Володимир Токар, Микола Войтенко, Володимир Войтенко, Дмитро Єфіменко, Вадим Ващенко, Володимир Поцелуєв.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 24 червня 2021, 13:36

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top