telegram Facebook Twitter Youtube

Благодійний захід відбувся для вихованців Сумського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області

Літні канікули – це пора веселих заходів та незабутніх вражень. Цього року вихованців Сумського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області запросили взяти участь у святковому благодійному заході, присвяченому п’ятиріччю компанії «Crazy land», який був організований за підтримки заступника голови обласної ради Валерія Ісмаілова.

17 червня в рамках благодійної акції вихованці центру в кількості 40 чоловік відвідали яскравий, позитивний захід.

«Піклування про дітей завжди приносить радість! І ми, дорослі, маємо забезпечувати щасливе дитинство, бо посмішка дитини - то цінний скарб», - зазначив Валерій Ісмаілов.

Для дітей була організована ігрова програма, робота аніматорів та частування. Вихованці були приємно вражені атмосферою привітності, радості та доброти співробітників-аніматорів.

Діти із задоволенням провели час на ігрових майданчиках. На їх обличчях постійно сяяла посмішка. Вони були активними та веселими. Вихованцям дуже сподобалась сьогоднішня цікава літня пригода.

По приїзду до центру реабілітації діти ділилися своїми позитивними та незабутніми враженнями з працівниками закладу.

Також в заході взяли активну участь діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти із дитячих будинків сімейного типу, які проживають на території м. Суми (всього 120 дітей). За їх відгуками свято було чудовим, захоплюючим, воно назавжди залишиться в дитячих серцях.

Також читайте:

 

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення