telegram Facebook Twitter Youtube

У Сумах відбулися урочистості напередодні Дня медичного працівника

Слова подяки, квіти, почесні грамоти, нагороди сьогодні отримали медичні працівники напередодні свого професійного свята.

Сьогодні, 17 червня, напередодні Дня медичного працівника, головні лікарі, провідні фахівці-лікарі та медсестри приймали вітання від обласної та міської влади.

У приміщенні Сумського національного академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна на урочистості з нагоди Дня медичного працівника завітали перший заступник голови обласної ради Олександр Стрельченко, міський голова Олександр Лисенко, обласні депутати та всі, хто не хотів бути осторонь цього свята.

Звертаючись з вітальним словом до медичних працівників Сумщини, перший заступник голови ради Олександр Стрельченко відзначив, що медиків завжди цінують у суспільстві за лікарську честь, відповідальність за чужі життя, а їх праця заслуговує тільки найвищої відзнаки. «На плечах людей в білих халатах лежить велика відповідальність. Саме ви стоїте на шляху подолання болі і недуг. Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання», - сказав посадовець.

Вітаючи тих, хто обрав своєю професією нелегку і відповідальну щоденну працю і турботу про здоров’я людей, присутні побажали, щоб оцінкою їх роботи була шана і подяка від людей, яким вони рятують життя.

Під час урочистостей кращих працівників галузі охорони здоров’я Сумщини було нагороджено відзнаками Верховної Ради та Кабінету Міністрів України, Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної ради, відзнаками Сумської міської ради та цінними подарунками.

Також читайте:

 

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення