telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету

На розгляд та опрацювання постійної комісії було внесено дев’ять значущих для області питань, більшість із яких після опрацювання погоджена одностайно.

Розглянуті пропозицій обласної державної адміністрації щодо внесення змін до обласного бюджету на 2021 рік.

Більшість  із них стосувалися вирішення питань, що впливають на соціально-економічний розвиток області та життєдіяльність закладів бюджетної сфери. Депутати одностайно погодили обласній державній адміністрації внесення змін до обласного бюджету Сумської області на 2021 рік у частині міжбюджетних трансфертів, які надійшли з  державного бюджету та місцевих бюджетів області, а саме:

  • про отримання іншої субвенції з бюджетів Сумської міської територіальної громади на капітальний ремонт приміщення для розміщення відділення невідкладної допомоги комунального некомерційного підприємства «Центральна міська клінічна лікарня» Сумської міської ради та районного бюджету Шосткинського району на капітальний ремонт приміщення приймального відділення КНП «Глухівська міська лікарня» Глухівської міської ради;
  • про отримання коштів до обласного бюджету з бюджетів Сумської міської територіальної громади за рахунок залишку освітньої субвенції для проведення поточних та капітальних ремонтів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти, які розташовані на території Сумської міської територіальної громади та Краснопільської селищної територіальної громади для співфінансування будівництва амбулаторії первинної медичної допомоги смт Угроїди;
  • про розподіл залишку коштів освітньої субвенції з державного бюджету на заробітну плату з нарахуваннями педагогічним працівникам закладів освіти (на оздоровлення при виході у щорічну основну відпустку); закупівлю обладнання для харчоблоків закладів освіти; придбання шкільних автобусів на умовах співфінансування; забезпечення виплати стипендій дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, у зв’язку зі збільшенням їх розміру, та інше.

Жваво обговорювалося питання розподілу коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

Це питання не було новим, але депутати висловили одностайну думку щодо потреби ознайомлення депутатського корпусу  з переліком доріг, на яких пропонується вести ремонтні роботи у поточному році. Крім того, така вимога  затверджена рішенням обласної ради «Про програму розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Сумській області на 2020-2023 роки», яка задекларувала погодження цього переліку з постійними комісіями обласної ради,  а тому відклали розгляд цього питання до наступного засідання.

В черговий раз постало питання, щодо ефективності використання коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2021 році.

Депутатів цікавило виконання головними розпорядниками цих коштів своїх зобов’язань щодо їх освоєння у поточному році. Була внесена пропозиція щодо доцільності їх перегляду та зміни у разі потреби. Внесли пропозицію  перерозподілити частину коштів, передбачених на реконструкцію систем господарчо-побутової каналізації безпосередньо територіальним громадам, які готові брати участь у їх співфінансуванні.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 15 червня 2021, 11:08

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top