telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Депутати Сумщини гідно представили область на Всеукраїнській спартакіаді

У місті Чорноморську Одеської області завершилася ІХ Всеукраїнська спартакіада серед депутатів усіх рівнів рад. Участь у ній брали збірні команди п’ятнадцяти областей України. Упродовж п’яти днів депутатів змагалися у п’яти видах спорту: волейбол, футзал, настільний теніс, шахи та шашки.

Сумщину на змаганнях представляли 24 депутати, які за результатами обласної спартакіади стали найкращими. З їх числа було сформовано волейбольну команду, також по двоє депутатів було представлено у настільному тенісі, шахах і шашках.

За результатами першого дня змагань депутати-волейболісти Сумщини здобули дві перемоги в матчах з командами Дніпропетровської та Київської областей і поступилися лише команді Прикарпаття.

Позитивні результати спортсмени також продемонстрували в індивідуальних заліках. Зокрема, в настільному тенісі серед жінок депутат Білопільської міської ради Ірина Сегида  здобула перемогу у десяти іграх та зазнала поразки в одній, і таким чином виборола для Сумщини «золоту» медаль.

У загальнокомандному заліку наша збірна зайняла 11 місце.

Загалом боротьба була дуже запеклою і ми дякуємо нашим депутатам за представлення депутатського корпусу Сумщини.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 15 червня 2021, 10:56

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top