telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Урочистості на честь Всесвітнього дня донора відбулися у Сумах

Донори – гордість нашого міста! І напередодні Всесвітнього дня донора крові у місті Суми відбулися урочистості. У приміщенні РЦ «Романтика» вітали тих, хто знає важливість слова «пожертва», тих, хто визначив своєю життєвою лінією червону лінію порятунку.

Вже на підході до місця проведення було чутно гучну музику, видно яскраві кульки та безліч дітлахів. У сквері проводилися майстер-класи для дітей з виготовлення листівок, прикрас та інших цікавинок.

У великій залі зібралося безліч людей, які дотичні до теми донорства на Сумщині. Цей день став справжнім святом добра та відданості.

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко у своєму вітальному слові подякував усім донорам, та вручив відзнаки Сумської обласної ради. Почесною грамотою за вагомий особистий внесок у розвиток донорської справи, поповнення «Банку крові», багаторічну донорську допомогу, гуманізм, людяність, небайдужість до людського лиха та з нагоди святкування Всесвітнього дня донора крові були нагороджені: Жижа Сергій Васильович - довбальник 3-го розряду механоскладального цеху № 1 Акціонерного товариства «Сумський завод насосного та енергетичного машинобудування «Насосенергомаш», Шкурко Олександр Васильович­ - змінний інженер цеху № 12 Акціонерного товариства «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання-Інжиніринг», Кравченко Марина Станіславівна - диспетчер управління охорони та режиму Акціонерного товариства «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання-Інжиніринг», Іваній Євгеній Миколайович - слюсар-ремонтник цеху централізованого ремонту ПАТ «СУМИХІМПРОМ», Михайличенко Вадим Павлович – старший майстер з ремонту устаткування об'єднаного цеху по виробництву двоокису титану ПАТ «СУМИХІМПРОМ». Цінний подарунок Сумської обласної ради за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток донорського руху на Сумщині отримала Трофименко Наталія Володимирівна – директор товариства з обмеженою відповідальністю «Сумський обласний центр служби крові».

Перший заступник голови ради Олександр Стрельченко привітав та подарував подарунок учням Великописарівської спеціалізованої школи І-ІII ступенів імені І.М. Середи, які ведуть активну діяльність у популяризації донорського руху. Не зважаючи на свій юний вік, дітлахи розуміють важливість даної справи та одразу долучаються до донорської родини по досягненню 18 річного віку. «Для цих дітей донорство – це не просто дитячі заклики задля популяризації донорського руху, а й особистий приклад того, що варто дарувати здоров’я тим, хто потрапив у біду. Пишаюся, що є, в нас така молодь!», - сказав Олександр Стрельченко.

За дорученням народного депутата Михайла Ананченко голова депутатської  фракції «СЛУГА НАРОДУ» в обласній раді Микита Баня вручив грошові винагороди донорам Сумщини, яким присвоїно звання «Заслужений»: Олександру Шаповалу, Вікторії Несвіт та Олександру Банчукову.

Також персональний подарунок від народного депутата Ігоря Молотка був вручений Заслуженому донору України Олександру Ткаченку, передали його обласні депутати Тетяна Сизон та Вадим Ващенко.

Голова Сумської обласної ради профспілок, депутат обласної ради Тетяна Євдокимова нагородила керівництво ТОВ «Біофарма Плаза» та подякувала їм за те, що вони піклуються про своїх співробітників.  

Загалом, у цей день лунало безліч імен людей, котрі врятували не одне життя. Вони роблять велику справу свідомо, не вимагаючи натомість нічого, і ми можемо тільки низько уклонитися їм за їх велике серце і щедру душу. Сказати спасибі за те, що вони дарують людям шанс на порятунок, адже життя людини безцінне.

 

Документи облради

Go to top