telegram Facebook Twitter Youtube

Стартувала Всеукраїнська спартакіада серед депутатів

8 червня у місті Черноморськ Одеської області відбулося офіційне відкриття IX Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів, депутатів обласних і районних рад та територіальних громад.

Цього року у змаганнях беруть участь 15 команд із більшості областей України, які змагатимуться у п'яти видах спорту: настільному тенісі, волейболі, шашках, шахах і футзалі. Збірна Сумщини представлена переможцями фінальних змагань обласної спартакіади, яку очолив заступник селищного голови Краснопільської громади Віталій Савоненко.

На урочистому відкритті змагань спортсменів вітав перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Радковський. Він зазначив, що спорт, як і політика, обирає людей сильних духом.

Наразі триває запекла боротьба за першість. Депутати Сумщини вже захоплюють вболівальників грою на спортивних майданчиках, демонструють майстерність та витривалість. У перший же день наші футболісти стали лідерами у своїх групах.

Змагання продовжуються. Тож бажаємо нашим спортсменам подальших перемог та висловлюємо вдячність за примноження спортивної слави нашої області. Сподіваємося, що наша команда здобуде почесне місце серед інших регіонів і гідно представить Сумщину на змаганнях Всеукраїнського рівня.

Особливо приємно зазначити, що у 2019 році збірна команда Сумської області зайняла почесне ІІ загально-командне місце серед 17 команд зі всієї України.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Середа, 09 червня 2021, 16:15

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення