telegram Facebook Twitter Youtube

Олександр Стрельченко привітав випускників обласного ліцею-інтернату спортивного профілю «Барса»

Сьогодні, 8 червня, обласний ліцей-інтернат спортивного профілю «Барса» відзначив випускний для вихованців, які протягом кількох років набували в цьому навчально-тренувальному закладі спортивних навичок і вмінь, гартували свій бійцівський характер, рухові та силові навики спортивної майстерності.

Завітав на свято і перший заступник голови обласної ради Олександр Стрельченко. «Вихованці обласного ліцей-інтернату спортивного профілю «Барси» прославляють наше місто і Україну на спортивних аренах Європи та світу. Ми пишаємося вашими досягненнями і перемогами, ваша завзятість і витримка – приклад для тих, хто тільки починає свій професійний шлях в спорті. Щиро бажаю вам нових перемог і життєвих звершень! Також хочу подякувати батькам і всьому тренерському складу за професіоналізм та педагогічну майстерність. Спасибі, що виховуєте нашу молодь, розвиваючи індивідуальні здібності кожного і підтримуючи в нелегкій підготовці до змагань», - зазначив посадовець.

В свою чергу в.о. директора ОЛІСП «Барса» зазначив, що вони дуже пишаються своєю командою спортсменів і тренерів. «Я бажаю всім випускникам щасливого і успішного майбутнього. Я щиро вдячний за допомогу в розвитку спортивної школи керівництву області, батькам і всім кому небайдужий спорт в нашому місті», - сказав в.о. директора ОЛІСП «Барса» Олег Курашвілі.

Педагогічний колектив дитячої спортивної школи запевняє, що готовий виховати ще не одну сотню чемпіонів. А тренери наголосили, що після випуску намагатимуться підтримувати зв’язок із колишніми вихованцями та планують тішитися їхнім досягненнями.

Також читайте:

 

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення