telegram Facebook Twitter Youtube

Олександр Стрельченко провів прийом громадян з особистих питань

Сьогодні, 7 червня 2021 року, перший заступник голови обласної ради Олександр Стрельченко відповідно до графіка провів прийом громадян з особистих питань.

Представники колективу колишніх працівників КПС ОР «СУМИ-ФАРМ», які були у терміновому порядку звільнені з підприємства в лютому 2020 року без виплати заробітної плати, вихідної допомоги, сплати єдиного соціального внеску, переконливо просили втрутитися у ситуацію, яка склалася. Підприємство має величезні борги, сума заборгованості заробітної плати перед працівниками склала майже мільйон гривень. Люди втратили засоби до існування.

Перший заступник голови обласної ради наголосив на необхідності спільно з профільними комісіями обласної ради пошуку шляхів вирішення проблеми та розробки механізму виплати заборгованості колективу і пообіцяв взяти питання на особистий контроль.

Сумчанин, батько якого Герой Радянського Союзу, загинув у Другій Світовій війні, звернувся з проханням щодо перепоховання тіла загиблого льотчика – героя  на території України.  Уродженець с. Пожня Великописарівського району Сумської області, майор М.В. Митрофанов загинув при виконанні бойового завдання в районі міста Ельбінг (Республіка Польша) у 1945 році. Загиблого військового виявили пошуковці і син наголошує на важливості перепоховання батька на Батьківщині: «Він закінчив лише 7 класів школи та один курс технікуму. Призвали його в армію, а у 1939 він закінчив Чугуївське військово-авіаційне училище. У 41 пішов на фронт і не повернувся…».

Олександр Стрельченко пообіцяв докласти максимум зусиль, аби допомогти у поверненні солдата «додому».

Спілкування з громадянами здійснювалось з дотриманням санітарних норм.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 07 червня 2021, 17:15

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення