telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Депутати Сумської обласної ради купили для дитячої лікарні пральну машину

До депутатів обласної ради звернувся керівник Сумської обласної дитячої клінічної лікарні Ігор Змисля з проханням допомогти закладу у придбанні пральної машини з сушаркою.

Обласні обранці відгукнулися на цю пропозицію і у День захисту дітей привезли техніку та витратні матеріали до неї.

Лікарі говорять, що такі подарунки важливі, бо НСЗУ фінансує зарплату та медичні потреби закладу. А щодо такої техніки чи ремонтів будівлі, то зазвичай доводиться звертатися до депутатів, благодійників, волонтерів.

Медичний директор СОДКЛ Оксана Сташко каже: «Нам дуже приємно, що днями на таку ж нашу пропозицію відгукнулася народний депутат Тетяна Рябуха, і подарувала нам пральну машинку. Вже сьогодні до неї приєдналися й депутати обласної ради».

Лікар говорить, що з 1 квітня їхній заклад почав надавати допомогу дітям, хворим на COVID-19, а це вимагає, аби було розмежування як пацієнтів, так і техніки, якою користуються в лікарні. Тому такі подарунки – як знахідка.

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко акцентував увагу, що депутати не обходять увагою обласну дитячу лікарню, бо тут отримують медичну допомогу хворі з усієї Сумщини. «Тим більше ці пацієнти – діти, які потребують особливої уваги дорослих. Ми постійно приділятимемо увагу закладу, аби тут було комфортно лікуватися дітям і працювати персоналу», - наголосив голова обласної ради.

Його підтримують і колеги по депутатському корпусу. Віра Лаврик переконана, що треба максимально закривати потреби дитячої лікарні. «Ми намагаємося поліпшувати перебування пацієнтів тут, аби діти не відчували, що це медичний заклад, робимо умови, більше наближені до домашніх. Депутати вдячні колективу закладу за тепло і турботу про дітей та батьків», - зазначила депутат.

Микита Баня та Віталій Зеленський кажуть, що здоров’я – понад усе, особливо здоров’я дітей, тому завжди готові допомагати подібним закладам.

У СОДКЛ тішаться, що мають надійних партнерів, які допомагають не лише на свята, а повсякчас, коли у цьому є необхідність.

Для довідки: У стаціонарних відділеннях Сумської обласної дитячої клінічної лікарні, які розраховані на 360 ліжок, щороку лікується понад 10 тисяч пацієнтів, а у поліклініці – 60 тисяч дітей. У закладі працює 547 медичних працівників.

Також читайте:

 

Документи облради

Go to top