telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Валерій Ісмаілов привітав учнів ССШ І ступеня №30 «Унікум», фіналістів Національного конкурсу «Благодійна Україна»

Свій перший візит на посаді заступника голови Сумської обласної ради Валерій Ісмаілов здійснив до обласної дитячої клінічної лікарні. Місія – надприємніша: вручення дипломів фіналістам Національного конкурсу «Благодійна Україна» Владиславі Заяц і Івану Караваю.

Після того, як у поліклініці закладу завершився ремонт, діти вирішили прикрасити стіни власноруч зробленими фотографіями. Роботи виявилися такими чудовими, що керівництво лікарні прийняло рішення відправити їх на конкурс. І у номінації «Добро починається з тебе» маленькі автори стали фіналістами.

«У нас, військових, неймовірні емоції викликали дитячі малюнки, які вони надсилали в АТО. Ці почуття мало з чим можна порівняти. Тому я з величезною повагою і любов’ю ставлюся до дитячої творчості, - звернувся до присутніх школярів, їх керівників і медперсоналу лікарні  Валерій Ісмаілов. - Я щиро вітаю наших юних фотографів із такою, я вважаю, великою перемогою. Бо в Україні є два найвагоміші національні рейтингові конкурси: «Людина року» і «Благодійна Україна». Дійти до фіналу у кожному з них означає великі досягнення. Я бажаю Владиславі і Івану, щоб на їхньому шляху було ще безліч перемог. Дякую їх керівникам і наставникам за те, що допомагають дітям творчо розвиватися».

Окремі слова подяки заступник голови ради висловив керівництву закладу і лікарям за те, що дбають про найдорожче – здоров’я наших дітей!

Звісно ж, Валерій Шапазович виконав і почесну місію: вручив відзнаки конкурсу дітям. А подяки обласної ради отримали педагогічні колективи ССШ І ступеня №30 «Унікум», де навчалися діти, та обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. Також подяку облради отримала безпосередній керівник дітей – керівник гуртка центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Людмила Говійна.

«Ми переживаємо, щоб наші діти отримали не лише знання й виховання, а й були духовно та творчо розвиненими. І це доводять глибокі назви фотографій, які зробили діти. Це – філософія їх душі», - сказала директор ССШ І ступеня №30 «Унікум» Лариса Сопіна.

Директор СОДКЛ Ігор Змисля подякував дітям за інсталяцію у вигляді серця, яка прикрашає хол, та за фотографії. «Вони змінюють світобачення наших маленьких пацієнтів. Такі позитивні фото відволікають від хвороби і дарують відчуття тепла. Тож ми ще більше розширимо простір для інсталяцій, а ви продовжуйте свою роботу – творіть і розвивайтеся», - сказав лікар.

А ще звернувся до Валерія Ісмаілова та депутата облради Ігоря Збукарєва, який також був присутній на заході, зі словами вдячності за їхню безпосередню участь і допомогу в організації роботи та розбудови закладу.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top