telegram Facebook Twitter Youtube

Фінансовий стан комунальних медичних закладів обговорювали на нараді в Сумській обласній раді

Директори лікарень розповіли першому заступнику голови облради Олександру Стрельченку про труднощі, які наразі існують у закладах та обговорювали шляхи їх вирішення.

А проблема у всіх спільна – недофінансування Національною службою здоров’я України. Тож кожен із очільників закладу розповів про те, яка заборгованість очікується на кінець року і якою може бути допомога обласної ради.

Лікарі говорили, що скрутне становище закладів загострилося й через пандемію. Бо окремі лікарні і минулого року, і у поточному припинили планові операції та консультації окрім невідкладної й ургентної допомоги.

«Без коштів цільової державної субвенції медичним закладам Сумщини не обійтися», - зазначив начальник управління охорони здоров’я ОДА Сергій Бутенко.

Тож Олександр Стрельченко зазначив, що обласна рада направить звернення до МОЗу й вищого керівництва країни з проханням надати додаткову цільову субвенцію на підтримку комунальних закладів охорони здоров’я Сумщини та проситиме НСЗУ збільшити пакет фінансування при лікуванні пільгових категорій населення у стаціонарах.

Також читайте:

 

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення