telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Сумах два дні вирувало свято грації й краси

160 учасників із Києва, Харкова, Чернігова, Сум, Дніпра, Шостки, Запоріжжя взяли участь минулими вихідними у Відкритому чемпіонаті Сумської області з художньої гімнастики. Змагання проходили у палаці студентства СумДУ.

Спортсменок привітали депутати обласної ради Микита Баня та Людмила Чегринець, начальник управління молоді та спорту Євген Походня.

«Я вітаю від імені голови обласної ради та депутатського корпусу учасниць відкритого чемпіонату Сумської області з художньої гімнастики, яка по праву вважається королевою спорту. Ми бачимо, наскільки цей чемпіонат є насправді гарним, красивим і граціозним. Сьогодні ви демонструєте свої навички, ту працю, яку відточуєте на щоденних тренуваннях багато років. Ми вболіваємо за кожну з вас і бажаємо отримати від змагань масу задоволення», - звернувся до гімнасток Микита Баня під час відкриття чемпіонату.

Людмила Чегринець наголосила, що Україні потрібні подібні спортивні заходи. «Вони піднімають рівень обізнаності суспільства. Завдячуючи таким чемпіонатам українська гімнастика поповнюється не лише дитячими успіхами, а й новими іменами. Ці заходи дають поштовх у кар’єрі, жагу перемагати й досягати успіхів. Юним гімнасткам бажаю здоров’я, успіхів і обов’язково зійти на найвищі спортивні п’єдестали», - зазначила депутат.

Обласні обранці вручили відзнаки Сумської обласної ради. Подяки за вагомий внесок у підготовку та проведення змагань обласного та всеукраїнського рівня отримали Президент Сумської обласної федерації художньої гімнастики, член виконкому Федерації гімнастики України Ольга Мирошниченко, вихованка СК «Олімпійський» Завражна Єва та батьківський колектив СК «Олімпійський».

Натомість отримав Подяку за сприяння в організації змагань і вагомий вклад у розвиток художньої гімнастики на Сумщині депутат обласної ради Микита Баня.

«Щороку зацікавленість до участі цих змагань не згасає, а це є свідченням розвитку спорту серед дівчат, - наголосив Євген Походня. - Змагаючись на цьому килимі спритністю, красою та грацією ви пропагуєте здоровий спосіб життя. Бажаю всім вдалих стартів, перемог і гарного настрою».

Змагання тривали два дні. Тут вирували справжні пристрасті: сльози радощі й розчарування, нові перемоги та досягнення. Головне, що хтось досяг омріяної сходинки, інші отримали спортивний досвід і обов’язково переможуть наступного разу.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top