telegram Facebook Twitter Youtube

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко обговорив з інвесторами питання утилізації сміття та енергомодернізації

Будівництво сміттєпереробного заводу потужністю 100-120 тисяч тонн твердих побутових відходів у рік пропонують Сумщині зарубіжні інвестори. Представник компанії IVP (Чехія) Артак Лазарян розповів про досвід їхнього партнерства з Іспанією та Португалією, де сміттєпереробні підприємства вже успішно працюють. «Ми збудували там заводи на переробку 70 тисяч тонн сміття в рік і вони обійшлися у 15 млн євро. Ми готові так само інвестувати кошти на Сумщині, і через 10-15 років експлуатації передамо завод області чи місту», - наголосив іноземний гість.

Він зазначив, що вже за тиждень інвестори можуть запропонувати протокол намірів і приїхати в Суми, аби більш детально обговорити проект.

Віктор Федорченко сказав, що готовий вислухати всі пропозиції. «У нас є проектні інститути, будівельні компанії, є бажання вдосконалити роботу з твердими побутовими відходами, бо це є великою проблемою для області», - акцентував увагу голова обласної ради.

Також присутні – представники компанії Nanteknik (Туреччина) Роман Грицюк і Геннадій Заболотний торкнулися теми енергомодернізації будівель, сучасних міських систем освітлення та інженерних мереж, реалізації великих інфраструктурних проектів.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 25 травня 2021, 17:15

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення