telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Миколаївська селищна та Охтирська міська громади розпочали роботу в напрямку формування спроможних освітніх мереж на своїх територіях

Зазначені громади стали переможцями конкурсного відбору та отримають підтримку Програми «U-LEAD з Європою» в питанні формування спроможної освітньої мережі.

Експертний супровід стартував із дводенної навчальної зустрічі громад-переможниць з експерткою з питань освіти Програми U-LEAD Оленою Гладкою.

Учасниками стали посадові особи органів управління освіти, профільні заступники голів громад із Донецької, Луганської, Полтавської, Сумської, Харківської та Черкаської областей.

За словами спікерки заходу Олени Гладкої, метою зустрічі було надати представникам територіальних громад знання щодо основних питань формування спроможної освітньої мережі та узгодити підхід до алгоритму формування мережі відповідно до визначених потреб громад.

«Ми хочемо зрозуміти, як правильно оптимізовувати заклади освіти. Наша громада має велику територію і розгалужену освітню мережу: 7 шкіл та 4 ДНЗ. А також у нас, на жаль, критична демографічна ситуація. Отже, ця тема для нас дуже актуальна», – розповіла начальниця відділу освіти Миколаївської селищної ради Ніна Чабада.

«Освітня галузь нашої громади дуже потужна, ми вже маємо сформовану освітню мережу, але, як говорять, досконалості немає меж. Тож, нова інформація надасть нам нові можливості», – підкреслила Оксана Гетьман, заступниця Охтирського міського голови. 

Як раніше повідомляла керівниця Сумського регіонального офісу Програми U-LEAD Марина Лобова, супровід громад у формуванні спроможної освітньої мережі триватиме до кінця 2021 року:

«Громади зможуть не тільки отримати менторську підтримку експерта, а й вивчити та використати досвід громад, що вже створили таку мережу. Матимуть вони й змогу обмінятися досягненнями та шляхами виходу зі складних ситуацій. А також отримають можливість втілити на практиці одержані знання щодо формування мереж», – зазначила Марина Лобова.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top