telegram Facebook Twitter Youtube

День пам'яті та примирення відзначили покладанням квітів до монументу "Героям Сумщини"

Сьогодні, 8 травня, в Україні відзначають День пам’яті та примирення. Як відомо, 7 травня 1945 року був підписаний Акт воєнної капітуляції Німеччини, який набув чинності 8 травня о 23:01. Цей день встановлений задля «вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих».

Аби вшанувати подвиг минулих поколінь,  перший заступник голови обласної ради Олександр Стрельченко поклав квіти до монументу «Героям Сумщини». Також віддати честь полеглим прийшли посадовці міської ради, військові та просто небайдужі люди.

«У ці дні ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна. Низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну у повоєнні роки. Ми схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто віддав життя за мир, процвітання, майбутнє. Вшановуємо пам'ять усіх жертв тієї страшної війни», - сказав під час покладання квітів перший заступник голови обласної ради Олександр Стрельченко.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Субота, 08 травня 2021, 11:18

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення