telegram Facebook Twitter Youtube

У Сумській обласній раді відзначили учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Минає 35 років від тієї жахливої дати, коли в Україні сталася найпотужніша техногенна катастрофа - аварія на Чорнобильській АЕС. Це біль для всього світу і тяжка спадщина прийдешнім поколінням українців.

Сьогодні голова депутатського корпусу Віктор Федорченко та перший заступник голови ради Олександр Стрельченко зустрілися з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС.

«Катастрофа у Чорнобилі торкнулася майже кожної родини, і ще не одне покоління буде відчувати її відлуння на своєму здоров’ї та здоров’ї близьких людей. Та головним є те, що ми згадуємо про Чорнобильську трагедію не тільки в день її роковин, влада Сумщини активно підтримує ліквідаторів протягом року», - зазначив голова ради у ході зустрічі.

За виконаний обов’язок перед державою під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, вагомий внесок у справу соціального захисту учасників ліквідації, активну громадську діяльність та з нагоди 35-х роковин Чорнобильської катастрофи Грамотою Сумської обласної ради були нагороджені Леонід Троян, Сергій Гук та Сергій Свинаренко.

За виконаний обов’язок перед державою під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, вагомий внесок у справу соціального захисту учасників ліквідації, активну громадську діяльність та з нагоди 35-х роковин Чорнобильської катастрофи ліквідатори аварії на Чорнобильській атомній електростанції, члени Сумського обласного осередку Всеукраїнського об’єднання інвалідів Чорнобиля та війни «Відродження України» Микола Бадулін, Віктор Сідоренко, Олександр Хоменко та Валентина Євсюкова відзначені Подякою Сумської обласної ради.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 26 квітня 2021, 16:48

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення