telegram Facebook Twitter Youtube

«Ліквідатори аварії на ЧАЕС завжди були і залишаються для нас героями», - Олександр Стрельченко

Сьогодні, 26 квітня, в Сумах відзначили 35-ту річницю Чорнобильської катастрофи. Біля пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобиля» відбувся мітинг-реквієм. Вшанувати загиблих та згадати про страшну трагедію прийшли ліквідатори аварії, вдови і діти чорнобильців, представники влади, силових структур, духовенство та громадськість.

«Уже 35 років для кожного жителя України і зарубіжжя слово «Чорнобиль» означає катастрофу всесвітнього масштабу. За цей час підступний атом забрав не лише здоров’я, а й життя у багатьох ваших друзів та рідних. Від імені депутатського корпусу я дякую всім ліквідаторам за мужність та витримку, проявлену під час тих подій», - звернувся до присутніх перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко.

Він акцентував увагу, що депутатський корпус завжди намагався підтримувати чорнобильців. Зокрема, виділяються кошти на диспансер радіаційного захисту населення, на обласні соціальні програми.

«На сесії обласної ради, яка відбудеться вже післязавтра, ми направимо звернення до вищого керівництва країни щодо збільшення пенсій чорнобильцям, повернення пільг. А при перегляді обласного бюджету будемо намагатися додати кошти на лікування. Ліквідатори аварії на ЧАЕС завжди були і залишаються для нас героями. Тому ми докладемо всіх зусиль, аби люди, які захистили нас від ядерної катастрофи і постраждали від її наслідків, отримували належну соціальну підтримку», - додав Олександр Юрійович.

У знак шани та скорботи за загиблими присутні поклали квіти до монументу ліквідаторам аварії на ЧАЕС та вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих, хто першим прийняв на себе удар страшної катастрофи. Духовенство Воскресенського собору відслужило панахиду.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 26 квітня 2021, 13:34

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення