telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У ФЦ «Барса» планують перекрити одне з футбольних полів

З такою ініціативою вийшли депутати трьох фракцій Сумської обласної ради, які приїхали до футбольного центру, аби більш детально обговорити плани щодо перекриття поля 60х40 м. Воно знаходиться у критичному стані і футболісти не мають змогу нормально тренуватися.

Перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко розповів, що депутати планують написати спільне звернення на голову ОДА щодо внесення змін до обласного бюджету, аби профінансувати перекриття поля. Попередня вартість робіт складає 2,5 млн грн. «Це буде першою реконструкцією з моменту будівництва центру і треба провести роботи якісно», - переконаний Стрельченко.

У закладі тренуються біля тисячі дітей. Тут чотири футбольні поля, але першочергового ремонту потребує одне з них.

«Поле наразі у поганому стані. Останні 2-3 роки ми писали листи до керівництва області, але вони не знаходили підтримки. Зараз по настроям депутатів, які сьогодні приїхали на «Барсу», я бачу, що вони налаштовані на допомогу. Тож сподіваюся, що влітку ми почнемо ремонтувати поле і вже з нового навчального року діти зможуть на ньому тренуватися», - поділився директор ФЦ «Барса» Вадим Гордієнко.

«Надати пропозиції щодо виділення коштів, - каже голова бюджетної комісії Євген Южаков, - має Сумська ОДА, бо саме вона є розпорядником обласного бюджету. А вже депутати погоджують їх ініціативи. Сподіваюся, що адміністрація дослухається до обласних обранців і ми зможемо вирішити це питання».

Депутат Микита Баня певен, що треба серйозну увагу приділяти розвитку дитячо-юнацького спорту. Тим більше, таким закладам, де тренуються багато дітей.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top