telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Обласні депутати разом з юними футболістами висадили ялинки на території ліцею-інтернату спортивного профілю «Барса»

«Ми сьогодні зробили добру справу – разом із обласними депутатами, учнями та колективом обласного ліцею-інтернату спортивного профілю «Барса» висадили на території закладу 20 ялинок, - поділився під час акції озеленення перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко. - Мені дуже імпонує, що ці деревця ростимуть разом із учнями, які навчаються і живуть у спортивному інтернаті. Вони матимуть змогу доглядати за саджанцями і бачити, що дерево не просто важливо посадити, а треба його ще й уберегти».

Діти запевняють, що отримали позитивні емоції. Кажуть, приємно навчатися в охайному і озелененому закладі, тим більше, коли це зроблено своїми руками.

Депутат обласної ради Микита Баня розповів, що цієї весни висаджування дерев стало справжнім трендом, і за останній місяць він узяв участь у декількох акціях. «Але у «Барсі» - то особливі відчуття. Бо тут навчаються і займаються спортом діти, а сам заклад є показовим. До того ж ми висаджували ялинки разом із учнями, таким чином долучаючи їх до благородної справи озеленення», - сказав обласний обранець.

Його підтримав колега по депутатському корпусу Дмитро Єфіменко, який додав, що дуже важливо, коли діти дихають свіжим хвойним повітрям, тим більше у період пандемії. «Я сам спортсмен і знаю, що під час довгих тренувань треба мати здорові легені. Тому наша ініціатива посадити ялинки саме в спортивному інтернаті – не випадкова. Сподіваюся, деревця приживуться і будуть приносити користь і екологічну, і естетичну», - зазначив депутат.

Дощ, який посилився до обіду, не став на заваді акції озеленення. Хтось садив дерева, хтось носив торф, хтось поливав саджанці. Але настрій був у всіх чудовий.

«Для мене футбол – це життя, - поділився голова бюджетної комісії обласної ради Євген Южаков. – Тому я із задоволенням долучився до акції разом із юними футболістами. Я відчував, що діти підійшли до посадки ялинок з усією відповідальністю. Упевнений, так у них і в спорті. Це означає, що вони багато чого досягнуть у житті, а ми ними пишатимемося».

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top