telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко провів зустріч з головами райрад регіону

Сьогодні, 13 квітня, відбулася робоча зустріч голови Сумської обласної ради Віктора Федорченка з очільниками районних рад Сумщини. Участь у нараді взяли перший заступник голови облради Олександр Стрельченко, керівники п’яти районних рад: Сумської – Віктор Химич, Шосткинської – Вікторія Сокол, Охтирської – Сергій Кірічко, Конотопської – Віктор Бик, Роменської – Іван Яременко, депутати та працівники виконавчого апарату.

Учасники зібрання обговорили питання, що турбують жителів районів, і які потребують вирішення, поспілкувалися між собою, поділилися думками і напрацюваннями. Акцентували увагу на актуальних проблемах організації роботи, комунікації та співпраці між областю, районами та територіальними громадами.

Керівники райрад повідомили, що наразі ситуація в районах залишається складною, оскільки в деяких з них досі немає голів РДА, є проблеми з надходженнями бюджетних коштів, відсутністю чіткого розподілу повноважень між райдержадміністраціями і райрадами, комунікаціями з територіальними громадами тощо.

Віктор Федорченко зазначив, що дійсно, проблем багато. «Головна з них – пандемія коронавірусу, яка стоїть на заваді вирішення багатьох питань. Тим не менше, головним завданням залишається наповнення бюджетів, реалізація основних соціальних програм. Ми маємо вирішувати спільно ці питання і допомагати один одному. Працювати разом, виконувати обіцянки, працювати на результат і на благо людей – таким повинно бути кредо кожного з нас. Тому важливо налагодити ефективну співпрацю між гілками влади для оперативного з'ясування всіх питань», - наголосив керівник обласного депутатського корпусу.

Також цього дня він виконав почесну місію і вручив посвідчення для вільного доступу до Верховної Ради України першому заступнику голови Сумської обласної ради Олександру Стрельченку та головам районних рад Сумщини.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 13 квітня 2021, 14:36

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top