telegram Facebook Twitter Youtube

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко провів зустріч з головами райрад регіону

Сьогодні, 13 квітня, відбулася робоча зустріч голови Сумської обласної ради Віктора Федорченка з очільниками районних рад Сумщини. Участь у нараді взяли перший заступник голови облради Олександр Стрельченко, керівники п’яти районних рад: Сумської – Віктор Химич, Шосткинської – Вікторія Сокол, Охтирської – Сергій Кірічко, Конотопської – Віктор Бик, Роменської – Іван Яременко, депутати та працівники виконавчого апарату.

Учасники зібрання обговорили питання, що турбують жителів районів, і які потребують вирішення, поспілкувалися між собою, поділилися думками і напрацюваннями. Акцентували увагу на актуальних проблемах організації роботи, комунікації та співпраці між областю, районами та територіальними громадами.

Керівники райрад повідомили, що наразі ситуація в районах залишається складною, оскільки в деяких з них досі немає голів РДА, є проблеми з надходженнями бюджетних коштів, відсутністю чіткого розподілу повноважень між райдержадміністраціями і райрадами, комунікаціями з територіальними громадами тощо.

Віктор Федорченко зазначив, що дійсно, проблем багато. «Головна з них – пандемія коронавірусу, яка стоїть на заваді вирішення багатьох питань. Тим не менше, головним завданням залишається наповнення бюджетів, реалізація основних соціальних програм. Ми маємо вирішувати спільно ці питання і допомагати один одному. Працювати разом, виконувати обіцянки, працювати на результат і на благо людей – таким повинно бути кредо кожного з нас. Тому важливо налагодити ефективну співпрацю між гілками влади для оперативного з'ясування всіх питань», - наголосив керівник обласного депутатського корпусу.

Також цього дня він виконав почесну місію і вручив посвідчення для вільного доступу до Верховної Ради України першому заступнику голови Сумської обласної ради Олександру Стрельченку та головам районних рад Сумщини.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 13 квітня 2021, 15:36

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.