telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Депутати профільної бюджетної комісії погодили зміни до обласного фінансового документу

Другого квітня на чергове засідання під головуванням Євгена Южакова зібралися члени постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва. Участь у роботі взяли перший заступник очільника обласних парламентарів Олександр Стрельченко та заступник голови ОДА Віталій Максименко.

Серед дев'яти питань порядку денного п'ять – це погодження обласній державній адміністрації внесення змін до обласного бюджету у частині міжбюджетних трансфертів розпорядженнями голови ОДА з подальшим затвердженням обласною радою. Усі вони викликали жваве обговорення, адже стосувалися фінансового забезпечення соціальних статей. В обговоренні змін узяли участь депутати Дмитро Єфіменко, Валерій Волков, Микита Баня, Олег Медуниця, Дмитро Нагорний, Микола Войтенко, Володимир Поцелуєв, Костянтин Товстуха та інші.

Так, було погоджено збільшення бюджетних призначень спецфонду обласного бюджету на суму майже 10,5 млн грн за рахунок передачі субвенції з бюджетів територіальних громад. Ці кошти будуть спрямовані на капремонт окремих відділень Роменської, Охтирської, Глухівської, Шосткинської та Сумської лікарень. Іншим рішенням Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримає 50 тисяч на ремонт фельдшерської та облаштування санітарної кімнат. 950 тисяч грн буде спрямовано на придбання шкільних автобусів, у тому числі обладнаних місцями для дітей з особливими освітніми потребами на умовах співфінансування.

Не вперше обласні депутати порушують питання завершення будівництва кількох амбулаторій первинної медицини. Зокрема йдеться про заклади системи охорони здоров'я в селах Мала Павлівка, Корабельське, Кардашівка Охтирського району, с Синівка та Андріяшівка Роменського району, смт Угроїди Сумського району, с Червона Слобода Конотопського району та с. Береза Шосткинського району. Нині на завершення робіт на цих об'єктах буде спрямовано майже 20 млн грн - це частина залишків коштів субвенції з державного місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я.

Було погоджено надходження до обласного бюджету також 444960 тисяч гривень субвенції з бюджетів Липоводинської, Білопільської та Середино-Будської територіальних громад. Ці кошти спрямовані на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян, у тому числі учасників АТО, інших ветеранів війни, осіб, які супроводжують інваліда війни І групи.

На порядку денному знову порушувалося питання придбання лінійного прискорювача. Наразі депутати профільної комісії прийняли одностайне рішення, яким погодили дозвіл КНП СОР «Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер» на можливість придбання лінійного прискорювача у лізінг із залученням кредитних коштів банківських установ.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 02 квітня 2021, 19:49

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top