telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Посадити дерево – добра справа, що залишиться в пам’яті на все життя

Першого квітневого дня у с. Северинівка Сумського району висаджено 4,5 тисячі саджанців міцного та довголітнього дерева на площі, яка займає майже гектар.

ОКАП «Сумиоблагроліс» долучив до благородної справи працівників підприємства, учнів місцевої школи та обласних депутатів. Тож, знявши краватки і змінивши офісні туфлі на чоботи, дуби приїхали висадити перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко, депутати облради Олександр Будник, Олексій Котляров та Микита Баня.

«Це – перше дерево, яке я посадив цього року, - поділився Олександр Стрельченко. - Відчуття дуже приємні, бо є розуміння, що, висаджуючи ліс сьогодні, ми робимо інвестиції в екологічну ситуацію і в природу майбутнього. Всі ми знаємо, що ліс – це легені планети. Дерева не тільки виробляють кисень, а й затримують пил, шкідливі речовини. Своїм прикладом ми маємо показати, наскільки це важливо – посадити дерево».

Парламентар закликав усіх жителів області до лісопосадкової кампанії. Бо, певен, що недаремно кажуть: той, хто посадив хоча б одне дерево – прожив життя недаремно!

Так само долучитися до доброї справи закликав мешканців Сумщини Микита Баня. Говорить, що рідко буває на природі через брак часу, тому отримав величезне задоволення від злиття з природою і відчуття того, наскільки важливим є подарувати життя маленькому дереву, з якого виросте велетень-красень дуб.

Директор ОКАП «Сумиоблагроліс» Олександр Будник розповів, що земля вже прогрілася і є всі умови для початку лісопосадкової кампанії.

«У наших планах висадити близько 300 га лісових культур. Це буде дуб звичайний, сосна, береза, липа та ясень. Висадкову кампанію ми розпочали з більш теплих куточків Сумщини, а вже тижні через два будемо садити дерева на півночі області, коли там настануть сприятливі погодні умови і прогріється земля», - сказав Олександр Будник.

Якщо перед початком акції тим, хто не знайомий з особливостями посадки дубів Олександр Будник детально розказав про технологію висаджування лісу, то депутату облради, директору Ямпільського лісгоспу ця процедура відома як нікому. Він зазначив, що це своєрідний обмін досвідом посадки дуба і запросив через два тижні всіх до Ямполю. Говорить, там садитимуть сосну.

Приємно було бачити, якою радістю сяяли очі дітвори, як їм цікаво садити ліс. Учні 8-го класу Сашко та Сергій похвалилися, що за 2 години висадили вже 106 дубків. Запевнили, що отримують масу задоволення від процесу і це – добра справа, що залишиться в пам’яті на все життя. 

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top