telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

У Сумах проходить чемпіонат України з греко-римської боротьби серед дорослих до 23 років

Змагання такого рівня з цього виду спорту проводяться в обласному центрі вперше.

130 спортсменів із 13 регіонів України доводять звання найкращого. Боротьба серйозна, адже цей чемпіонат є відбірковим на чемпіонат Європи.

Привітати спортсменів приїхав перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко. Він наголосив, що Сумщина перетворюється на спортивну Мекку, бо за останні 10 днів Сумщина приймає вже другий чемпіонат України. 22 березня у цьому ж манежі змагалися дзюдоїсти. «Це говорить про те, що Сумщина має свої спортивні традиції. Нам довіряє Міністерство молоді та спорту і всеукраїнські федерації з різних виді спорту. В нашій області греко-римська боротьба має серйозні традиції. Найвідомішим вихованцем Сумщини з цього виду спорту є Михайло Маміашвілі – олімпійський чемпіон 1988 року в Сеулі, триразовий чемпіон світу та триразовий чемпіон Європи з греко-римської боротьби. У 1987 році він визнаний кращим борцем світу і наразі в Конотопі ДЮСШ носить ім’я Михайла Маміашвілі».

Олександр Стрельченко побажав спортсменам досягти таких же висот і зійти на олімпійський п’єдестал. Бо немає такого спортсмена, що не мріяв би про найвищу спортивну нагороду.

Перший заступник голови обласної ради виконав почесну місію і вручив відзнаки обласної ради тренеру-викладачу Конотопської ДЮСШ Михайла Маміашвілі, заслуженому тренеру України Віктору Гайдуку та президенту Федерації греко-римської боротьби Сумської області Андрію Алдаєву.

Натомість за вагомий внесок у розвиток греко-римської боротьби на Сумщині Олександр Стрельченко отримав від федерації подяку.

Президент федерації греко-римської боротьби України Олег Сазонов привітав спортсменів і зазначив, що зацікавлений розвивати греко-римську боротьбу в кожному регіоні. «Тому ми намагаємося проводити чемпіонати в різних містах України для популяризації нашого виду спорту і досягнення майстерності у тому регіоні, де проводимо змагання. Ми вже бачимо, що після проведення подібних змагань у регіонах підвищується рівень спортсменів і вони показують кращі результати».

Урочисте нагородження переможців чемпіонату України та закриття змагань відбудеться 1 квітня.

У Сумській області греко-римська боротьба розвивається у містах Суми, Конотоп, Шостка, Путивль та селищі Липова Долина. У відділеннях дитячо-юнацьких спортивних шкіл області займаються понад 300 учнів, роботу з якими проводять 14 тренерів, з яких один має звання «Заслужений тренер України», вищу тренерську категорію,  шість – другу тренерську категорію.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 01 квітня 2021, 10:25

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top