telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

У Сумській обласній раді відбулося засідання комісії з питань розвитку місцевого самоврядування

Депутати постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків із громадськістю, інформаційної та регуляторної політики, яка відбулася сьогодні під головуванням очільника комісії Миколи Ільченка, розглянули три питання порядку денного.

Прийняли до відома хід виконання рішення обласної ради від 24.02.2017 року «Про програму сприяння розвитку місцевого самоврядування та територіальних громад у Сумській області на 2017-2021 роки». Погодили припинення повноважень члена поліцейської комісії М.С.Ільченка. Обговорили звернення директора КП СОР «Начально-виробничий центр» стосовно співробітницва з Управлінням Держпраці у правовому полі.

Також читайте:

 

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top