telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Охтирська бібліотека поповнилася новими книгами, завдяки депутату обласної ради Аразу Гулієву

Отримати у подарунок нові сучасні україномовні книги – це завжди чудово. А що може бути краще для бібліотеки за нове поповнення її фондів? Тож в Охтирській публічній бібліотеці відбулося справжнє свято – книгозбірня отримала у подарунок 200 книг від депутата Сумської обласної ради, засновника благодійного фонду «Благосфера» Араза Гулієва.

Свого часу Рей Бредбері писав: «Я отримав освіту у бібліотеці. Абсолютно безкоштовно». Важко не погодитися. Тому благодійний фонд «Благосфера» часто допомагає книгозбірням. У рамках освітньої програми для мешканців Сумської області фонд «Благосфера» вже подарував книги Тростянецькій та Великописарівській бібліотекам. Бібліотекарі вдячні депутату за благодійну місію, яку започаткував його фонд, а саме: дарування книг, бо саме вони формують інтелектуальну свідомість майбутніх поколінь.

Окрім цього Араз Гулієв допомагає дітям з особливими потребами, сприяє розвитку спорту на Сумщині тощо.

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top