telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Гуртожитки Охтирського центру професійно-технічної освіти потребують ремонту

Представники педагогічного та батьківського комітетів Державного навчального закладу «Охтирський центр професійно-технічної освіти» звернулися до депутатів Сумської обласної ради з проханням посприяти в поліпшенні соціально-побутових умов проживання учнів у гуртожитках.

Так, у гуртожитку відокремленого навчального підрозділу даного освітнього закладу в Тростянці потрібно замінити вікна і двері, здійснити монтаж системи опалення. Усі ці ремонти коштуватимуть 800 тисяч гривень. У гуртожитку, що розташований в Охтирці, такі ж проблеми. Їх реалізація обійдеться в суму 600 тисяч гривень.

Вивчивши ситуацію на місці, обласні депутати Віталій Зеленський, Володимир Зубко та Павло Роженко спрямували свій депутатський запит голові обласної державної адміністрації з проханням передбачити в 2021 році, у тому числі й за рахунок залишків освітньої субвенції, що склалася станом на 01.01.2021 в обласному бюджеті, на проведення невідкладного ремонту в гуртожитках Державного навчального закладу «Охтирський центр професійно-технічної освіти». Сума заходів складає 1 400 тисяч гривень.

Цей депутатський запит на 5 сесії обласної ради був підтриманий більшістю обранців.

 

Також читайте:

 

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top