telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Сумчани відзначили День народження Тараса Шевченка

9 березня біля пам’ятника Кобзареві в Сумах відбулися урочистості з нагоди 207-ї річниці від дня народження національного пророка, невмирущого генія слова, народного поета, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу – Тараса Григоровича Шевченка. У заході взяли участь керівництво області, представники установ, організацій та підприємств громадських організацій, сумчани, для яких Великий Кобзар – світоч, який здобув право на безсмертя.

Депутат обласної ради Микита Баня зазначає, що великий український пророк, письменник, політичний і громадський діяч Тарас Шевченко є однією з найвидатніших постатей українського народу.

«Кобзар мріяв, що «оживе добра слава, слава України», і задля цього ми маємо шануватися, дослухаючись його мудрих настанов: «Обніміться ж, брати мої. Молю вас, благаю». Тож нехай святе Шевченкове ім’я об’єднує нас усіх незалежно від партійної приналежності, поглядів та переконань задля щасливого майбутнього жителів Сумщини! - говорить обласний парламентар. – Добре б нам усім жити в злагоді, мирі та любові, як заповідав Великий Кобзар!»

До підніжжя пам'ятника Великому Кобзарю лягли квіти від вдячних сумчан.

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 09 березня 2021, 16:01

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top