telegram Facebook Twitter Youtube

На Сумщині віншували кращих спортсменів та тренерів обласної організації ФСТ «Спартак»

«Залишатися на висоті та продовжувати дарувати талановитих спортсменів області й усій Україні», - такі побажання висловив перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко спортсменам та тренерам-викладачам ФСТ «Спартак», підсумовуючи їх роботу за минулий рік. Сьогодні їх віншували в Сумській ОДА.

«Від імені депутатського корпусу обласної ради вітаю всіх, для кого спорт став справою життя, - звернувся до присутніх Олександр Стрельченко. - Завдяки наполегливій праці тренерів та вольовій підготовці спортсменів, «спартаківці» неодноразово виходили на старти різноманітних турнірів і з гідністю представляють Сумщину на обласному та всеукраїнському рівнях. Ми пишаємося тим, що наша область має талановите спортивне покоління. І нашим спортсменам є з кого брати приклад. Це зірки всесвітнього рівня – Володимир Голубничий, Олександр Шапаренко, Володимир Куц, Олена Петрова та багато інших. Сьогодні ФСТ «Спартак» із честю продовжує традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління».

Перший заступник голови обласної ради побажав спортсменам ніколи не зупинятися на досягнутому, підвищувати професійну майстерність і надалі гартувати чемпіонський характер. «Упевнено ідіть до своєї мети, досягайте поставлених цілей і своїми здобутками прославляйте Сумщину», - сказав Олександр Стрельченко.

Також він виконав почесну місію і вручив «спартаківцям» відзнаки обласної ради. За вагомий особистий внесок у розвиток і популяризацію фізичної культури та спорту, пропаганду здорового способу життя та з нагоди підбиття підсумків роботи за 2020 рік Почесною грамотою Сумської обласної ради нагороджено головного фахівця Сумської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Олену Дворник. Грамоту обласної ради отримала заступник директора Сумської обласної ДЮСШ «Старт» Анна Семенюта. Подяку обласної ради – майстер спорту України, тренер-викладач Сумської обласної ДЮСШ «Старт» з панкратіону Максим Артюх.

Окрім відзнак обласної ради спортсмени, тренери та працівники галузі фізичної культури та спорту були нагороджені грамотами та подяками Сумської обласної державної адміністрації, управління молоді та спорту Сумської ОДА, обласного відділення комітету фізичного виховання і спорту Міністерства освіти та науки України, Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» та Сумської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» і подарунками.

Також отримали відзнаки депутати обласної та міської рад, які допомагають спортсменам.

Для довідки: Торік, у 85-ту річницю створення ФСТ «Спартак», спортсменами Товариства підготовлено 2 – майстра спорту України, 33 – кандидатів у майстри спорту, 39 спортсменів виконали – І розряд. До складу збірних команд України входять 46 спортсменів з таких видів спорту: легка атлетика, панкратіон, пауерліфтинг, спортивна аеробіка. Членів збірної команди України  –  26 спортсменів, кандидатів у члени збірної команди – 8 спортсменів, резервний склад збірних команд 12 спортсменів.

В 2020 році срібними призерами Чемпіонату Європи з грепплінгу стали  три спортсмена (Світлана Скрипник, Денис Никонець, Дмитро Баранов), бронзовим  призером став – Дмитро Неткачев. Чемпіонами України з видів спорту стали 16 осіб. 26 спортсменів стали срібними призерами, 22 – бронзовими. Володарями Кубків України з видів спорту стало 10 спортсменів,  срібними призерами 12 спортсменів, бронзовими  призерами – 7.

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення