telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Депутати Сумської облради звернулися до керівництва держави з проханням забезпечити лікування хворих на цукровий діабет на сто відсотків від потреби

Депутати Сумської обласної ради різних каденцій постійно тримають у полі зору питання забезпечення лікування хворих на цукровий діабет. Нині 5 342 жителів області (з них 218 – діти) потрібують інсуліну.

У минулі роки забезпеченість хворих Сумщини за рахунок державних коштів складала ледь 30-40 відсотків. На поточний рік маємо 79 відсотків від потреби - 22 млн 046 тисяч гривень державної субвенції, хоча загальна розрахункова потреба забезпеченості інсуліном на перше півріччя 2021 року складає 28 мільйонів гривень. Ці кошти розраховані лише на перше півріччя, бо вже з липня планується введення електронних рецептів на інсулін.

«З метою поліпшення допомоги хворим на цукровий діабет, зменшення кількості ускладнень внаслідок цієї хвороби, що призводять до інвалідності та смерті, беручи до уваги критичність ситуації, звертаємося до Верховної Ради та Кабінету Міністрів України здійснити всі необхідні заходи для організації фінансування закупівлі життєво необхідних ліків для хворих на діабет (інсуліну) на сто відсотків від потреби», - йдеться в документі, який за підписом очільника обласних парламентарів спрямовано до державних органів влади.

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

Документи облради

Go to top