telegram Facebook Twitter Youtube

На Сумщині визначили переможців конкурсу «Учитель року-2021»

Для педагогів Сумщини, 37 учасників другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021», завершився десятиденний марафон для «Учитель року – 2021». Чотири найкращі педагоги успішно фінішували у званні «Переможця». Саме вони у квітні захищатимуть честь Сумщини на ІІІ всеукраїнському турі конкурсу.

Вітаючи освітян, голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко подякував їм за труд, за виховання дітей та молоді. «Я пишаюся освітнім потенціалом Сумщини. Ви – приклад наполегливості, мудрості, авторитету. Дякую вам, що ви берете участь у подібних конкурсах, бо саме завдячуючи їм відкриваються нові імена талановитих педагогів. Особливо приємно, що у ІІ турі змагань представлені різні куточки нашої Сумщини», - сказав очільник депутатського корпусу.

Всеукраїнський конкурс «Учитель року» проводиться вже 26 років поспіль. Для освітян це чудова можливість розкрити власні творчі здібності, заявити про свої досягнення, поділитися своїми успіхами та надбаннями. Загалом до участі в конкурсі долучилися 177 вчителів Сумської області.

Найбільшим випробуванням, зізнаються члени журі, було те, що конкурсні випробування проводилися дистанційно. До кожного випробування були свої критерії, самі випробування були дуже різноманітні.

«Наприклад, «Управлінський практикум», де кожен конкурсант отримував кейс навчального закладу міська, сільська чи опорна школа. І потрібно було прийняти певне управлінське рішення і розробити план розвитку школи, щоб якби вона рухалася, якби розвивалася, – розповідав голова конкурсного журі у номінації «Керівник закладу освіти» Григорій Луценко.

Тож кращим керівником закладу освіти в області визнали Вікторію Цюпку, директорку Воронівської гімназії (Білопільський район).

У номінації «Українська мова та література» перемогу здобула Юлія Плужник, учитель української мови та літератури Сумської спецшколи № 1 імені В.Стрельченка.

Вікторія Кулик, учитель математики Роменської спецшколи № 1 імені П.І. Калнишевського отримала перемогу у номінації «Математика».

А у номінації «Трудове навчання» – Надія Дідусенко, учитель трудового навчання Білопільського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи №3.

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення