telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Понад 10 питань порядку денного розглянули депутати земельної комісії обласної ради

На засіданні постійної комісії з питань земельних та водних ресурсів, використання надр, екології, довкілля та лісового господарства обласні обранці заслухали хід виконання рішення обласної ради «Про Регіональну програму розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року»; Про наслідки надзвичайної ситуації техногенного характеру щодо викидів небезпечних хімічних речовин, до яких належать вантажі, що мають 1-й клас небезпеки на території Шосткинської міської ради (колишня територія Ковтунівської та Ображіївської сільських рад); «Про кошторис витрат та план природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2020 рік; «Про програму охорони навколишнього природного середовища Сумської області на 2019-2021 роки»; «Про встановлення ставок збору на спеціальне використання другорядних лісових матеріалів та побічних лісових користувань»; використання земельних ділянок для видобування корисних копалин місцевого значення тощо.

Серед іншого депутати вирішили підтримати депутатів Житомирської обласної ради стосовно їх звернення до вищих органів влади щодо повернення органам місцевого самоврядування повноважень у сфері надрокористування. Обговорюючи це питання голова комісії Володимир Токар нагадав про позбавлення декілька років тому обласних рад погодження надання надр у користування з метою геологічного вивчення і розробки родовищ корисних копалин загальнодержавного значення, а також для цілей, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин. Тож житомирські депутати звернулись до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо повернення повноважень органам місцевого самоврядування у сфері надрокористування. Члени комісії вирішили підтримати це звернення і підготувати свій проєкт документу на підтримку житомирських колег.

Також до членів комісії звернулася Сумська обласна організація УТМР з питань продовження терміну користування мисливськими угіддями районними організаціями УТМР до 2034 року. Депутати наголосили на дотриманні Закону України «Про мисливське господарство та полювання» і на тому, що подання обласній раді на розгляд матеріалів щодо продовження терміну користування мисливськими угіддями має надавати Державне агентство лісових ресурсів України. Тож голова комісії Володимир Токар підсумував виступи депутатів та запрошених, запропонував районним організаціям УТМР звернутися за погодженням до відповідних користувачів та власників земельних ділянок. А після погодження обласною державною адміністрацією подати пакет документів на розгляд Державному агентству лісових ресурсів України.

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 02 березня 2021, 16:56

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top