telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

За ініціативи Віктора Федорченка планується підписати Меморандум про співробітництво задля поліпшення умов в онкодиспансері

На сесії обласної ради, яка відбулася минулої п’ятниці, керівник депутатського корпусу Віктор Федорченко повідомив, що буде виходити з ініціативою підписання Меморандуму про співробітництво між обласною державною адміністрацією, обласною радою та міською радою Сум. Головна мета документу – аби обласний онкологічний диспансер, який є єдиним в області такого спрямування, відповідав усім вимогам для перебування тут хворих та їх лікування.

Меморандум уже опрацьовано і днями буде направлено до ОДА та Сумської міськради для ознайомлення й опрацювання. Після цього відбудеться його підписання і розпочнеться процес реалізації.

У документі йдеться про те, що сторони мають намір спрямувати зусилля на ефективне співробітництво щодо збалансування матеріальних та фінансових ресурсів, необхідних для організації належного та достатнього матеріально-технічного та фінансового забезпечення створення сучасного онкологічного центру на базі Комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер.

Це співробітництво буде системним і довгостроковим.

Віктор Федорченко, коментуючи документ, зазначив: «Ті умови, в яких лікуються жителі Сумщини в онкодиспансері, є жахливими і ми не можемо аби так продовжувалося. Бо вони не сприяють одужанню, а навпаки, заганяють хворих у депресію. Тому ми будемо приймати рішення, спрямовані на створення комфортних умов у медичних закладах, ефективне використання бюджетних коштів та якісне надання медичних послуг. Упевнений, що і обласні та міські депутати, і керівництво ОДА підтримають ці починання. Меморандум є першим кроком до спільних дій задля покращення умов для онкохворих жителів Сумщини».

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 15 березня 2021, 12:33

Документи облради

Go to top