telegram Facebook Twitter Youtube

Віктор Федорченко: Шануймо Героїв Небесної Сотні, будьмо гідними дітьми своєї країни!

18-20 лютого – сьома річниця трагічних подій на Майдані в Києві. Саме у ці дні 2014 року Україна втратила людей, які загинули за свободу і незалежність держави. Вони навіки увійшли в історію як Небесна Сотня.

Сьогодні в Сумах ранок розпочався покладанням квітів до могили загиблого учасника Євромайдану, сумчанина Олексія Братушки. Аби вшанувати пам’ять Героя України, на Центральному кладовищі зібралися представники влади області та міста, військовослужбовці, депутати, громадські активісти та рідні загиблого. Біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні відбувся мітинг-реквієм.

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко висловив співчуття родині Героя Небесної Сотні Олексія Братушки.

«Справу тих, хто стояв на Майдані, продовжили наші воїни, які вже шостий рік відстоюють цілісність державних кордонів України. На жаль, там також не обійшлося без втрат і Сумщина поховала вже 151 свого уродженця. Тому найголовніше побажання у цей день – аби найскоріше закінчилася війна і наші воїни повернулися додому живими і неушкодженими. Шануймо Героїв Небесної Сотні, будьмо гідними дітьми своєї країни!», - сказав у своєму слові Віктор Федорченко й побажав усім миру, здоров’я і процвітання.

Батько загиблого Героя Небесної Сотні Олексія Братушки Сергій Федорович сказав: «Мені сьогодні дуже важко і боляче, але я пишаюсь своїм сином. І маю велику надію, що смерть мого сина, смерть Небесної Сотні, смерть 13 тисяч наших воїнів не буде марною».

Священослужителі Сумської єпархії УПЦ КП відправили панахиду за померлими. Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих на Майдані під час Революції Гідності і поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

 

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Субота, 20 лютого 2021, 22:18

Підготовка до сесії обласної ради

28 квітня відбудеться 6 сесія Сумської обласної ради 

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення