telegram Facebook Twitter Youtube

Підстанція центру екстреної медичної допомоги має бути добудована у найкоротші терміни

На цьому наголошує голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко. 19 лютого він провів проміжну нараду щодо завершення реконструкції підстанції Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, яка розташована на вул. Привокзальній у Сумах.

Будівельники виїжджали на об’єкт і прорахували повну вартість добудови. Вона, за попередніми розрахунками, склала 2 млн 600 тисяч грн.

Далі кошторисну документацію буде передано до проєктної організації, її розгляне експертна комісія, після чого Департамент капітального будівництва ОДА може оголошувати торги.

«Я зацікавлений довести добудову цього об’єкту до логічного завершення, бо він є соціально-важливим, - зазначив Віктор Федорченко. – Машини швидкої допомоги повинні вчасно доїжджати до хворих, оскільки за цим стоїть життя людей. Водночас ми маємо дотримуватися усіх законодавчих актів, тому це може затримати процес. Але добудова підстанції Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф має бути завершена у найкоротші терміни».

Нагадаємо, що у 2013 році приміщення на вул. Привокзальній, 31 передали екстреній медичній допомозі. З 2016 року в ньому базувалися 5 бригад медиків. Завдяки такому розташуванню фельдшери швидше доїжджали у віддалені куточки міста і це на 20% поліпшило статистику доїзду до хворих.

У 2018 році за кошти Європейського Союзу тут розпочався ремонт, але реконструкція була призупинена через протиріччя між проєктантами та УКБ ОДА, і затримку фінансування. Питання зрушило з місця лише на початку поточного року, після того як його взяв на контроль голова облради Віктор Федорченко.

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Субота, 20 лютого 2021, 13:33

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення